Parafia Tymbark - XXI Niedziela Zwykła (24 sierpnia 2014)

XXI Niedziela Zwykła (24 sierpnia 2014)

1. Dzisiaj:
    • składającym ofiarę na poszkodowanych wskutek nawałnic i deszczu – wyrażamy wdzięczność: Bóg zapłać!
    • O godz. 1600 – Nieszpory i Msza św.;
    • jutro, tj. w poniedziałek o godz. 600 z parkingu parafialnego wyruszy autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę; są wolne miejsca; Piesi Pielgrzymi dziękują P. Janinie Sędzik (Prezes GS-u) za bezinteresowny dar (rogaliki i owoce) – Bóg zapłać!
    • wtorek – uroczystość NMP Częstochowskiej; o godz. 1800 – Msza św. w intencji Sióstr: Marioli i Rafaeli, które decyzją Siostry Prowincjalnej zostały przeniesione kolejno do Kielc i Częstochow; dziękując Im za pracę w naszej Parafii – życzymy błogosławieństwa Bożego na nowych placówkach;
    • środa – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; św. Moniki;
    • czwartek – św. Augustyna;
    • piątek – Koronka do Miłosierdzia Bożego; wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela;
  1. Tradycyjna Piesza Pielgrzymka naszej Parafii do Sanktuarium w Pasierbcu wyruszy w sobotę o godz. 2100 z przed kościoła.
  2. 14.09. o godz. 1100 – sumę odpustową odprawi ks. Krzysztof Pasyk, nasz Rodak, proboszcz w Niecieczy, który w tym roku przeżywa Srebrny Jubileusz Kapłaństwa. Duchowym przygotowaniem do odpustu będą Dni Skupienia od 12.09 do 14 09.
  3. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Stanisław Śliwa; modlimy się: Dobry Jezu ...