Parafia Tymbark - Strona główna

TRANSMISJA z kościoła

Transmisja nabożeństw z kościoła ponownie uruchomiona!!!

Transmisje dostępne są pod linkiem https://www.youtube.com/channel/UCm4YJiowo_wMF77UrG5k4xg/live

Zapytanie ofertowe dotyczące renowacji ołtarzy bocznych w kościele w Tymbarku

dsc_0074a.jpg

Pod podanym linkiem umieszczone jest zapytanie ofertowe dotyczące renowacji ołtarzy bocznych w kościele w Tymbarku.

"Kurs" dla narzeczonych

b6a752aa-70e1-48bb-9ff2-b62375a9d197.jpg

Intencje za ks. +prałata Józefa Leśniaka

kaplica a.jpg

Msze Święte zamówione na pogrzebie śp. + Ks. Prałata JÓZEFA LEŚNIAKA zamieszczone zostały w zakładce "Intencje pogrzebowe"

Statsytyka za 2023

STATYSTYKA ROK 2023

Chrzest 46 dzieci: 23 dziewczynki i 23 chłopców

> 25 z Tymbarku

> 9 z Zamieścia

> 5 z Podłopienia

> 2 z Piekiełka

> 5 dzieci spoza parafii

Pogrzeby 39 osób: 18 kobiet i 21 mężczyzn

> 26 z Tymbarku

> 0 z Zamieścia

> 6 z Podłopienia

> 4 z Piekiełka

> 3 spoza parafii

Najmłodsi ze zmarłych to 2 dzieci poronionych przed narodzeniem. Najstarsi zmarli mieli: 96 lat (+Józef Smaga), 90 lat (+Zofia Kordeczka i +Władysław Natnek); 15 osób ze zmarłych dożyło ponad 80 lat; a 10 osób ponad 70 lat.

I Spowiedź i Komunia św.: 59 dzieci

Sakrament Bierzmowania: 51 osób

Sakrament małżeństwa: 16 par; wygłoszono 33 zapowiedzi.

Życzenia na Boże Narodzenie 2023

20231224_223132.jpg

Drodzy Parafianie i Czcigodni Goście!

pragniemy Wam życzyć radosnego i głębokiego przeżycia tajemnicy Narodzenia Zbawiciela i umacniającego doświadczenia miłości Boga, który staje się nam tak bliski.

Niech uczestnictwo we wspólnocie Kościoła pomaga przeżywać to doświadczanie bliskości Zbawiciela w Bożym Słowie, w Sakramentach Świętych, w Liturgii, w modlitwie, we wspólnocie gromadzących się w imię Pana. Niech Jego światło i pokój wypełniają każdy dzień a Bogarodzica ma nas w swej opiece!

My duszpasterze życzymy Wam radosnych, zdrowych, rodzinnych  Świąt Bożego Narodzenia!

Dziękujemy za życzenia i odwzajemniamy dobre słowa, które napłynęły od osób i instytucji.

• PODZIEKOWANIE ZA KOLĘDĘ MISYJNĄ

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie kolędy misyjnej.

Bóg zapłać: tym, którzy przyjęli kolędników misyjnych, wszystkim dzieciom, młodzieży gimnazjalnej, rodzicom, osobom dorosłym – przewodnikom poszczególnych grup, paniom, które upiekły ciasto i przygotowały poczęstunek dla kolędników, Siostrom, paniom koordynującym w PCK-u wraz ks. Witoldem i Stanisławem całość przedsięwzięcia. Bóg zapłać za zaangażowanie, ofiarność i wszelką życzliwość!

Dziękujemy:

Paniom, które pojechały na szkolenie dla animatorów kolędy misyjnej dzieci i pomogły w jej przeprowadzeniu:

Krystynie Kurek, Bożenie Kapturkiewicz, Beacie Szarłowicz, Agnieszce Moskal, Annie Puchała.

Młodzieży z Szkoły Animacji Misyjnej: Paulinie Juszczak, Karolinie Ćwik, Irminie Bubula, Mateuszowi Smaga.

Osobom, które przyniosły ciasto, pomogły w organizacji poczęstunku i dekoracji:

Dominika Chudy, Agnieszka Krzyściak, Urszula Kulig, Joanna Grzegorzek, Agnieszka Moskal, Anna Puchała, Beata Kaim, Monika Grucel, Małgorzata Staniec, Agnieszka Cebula, Renata Szewczyk, Mariola Czyrnek, Monika Kurdziel, Małgorzata Matląg, Stanisława Fiejtek, Marcin Piętoń .

Szkole w Piekiełku za użyczenie miejsca na gościnę Kolędników