XII Niedziela Zwykła (22 czerwca 2014)

1. Dzisiaj:
    • o godz. 1600 – nabożeństwo czerwcowe i Msza św.;
    • o godz. 1400 – pogrzeb śp. Jana Wątroby z Tymbarku; Dobry Jezu
    • Bóg zapłać składającym ofiarę na pokrycie kosztów związanych z remontem kaplicy przedpogrzebowej;
    • wtorek - Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela;
    • środa – o godz. 1700 – czuwanie przygotowane przez Stow. Rodzin Katolickich;
    • czwartek - zakończenie Oktawy Bożego Ciała; o godz. 1630 – Msza św., błogosławieństwo dzieci i poświecenie wianków; o godz. 1930 czuwanie młodzieży z grup działających w naszej Parafii (KSM, Diakonia Muzyczna, Diakonia Miłosierdzia i lektorzy) będą dziękować Bogu za cały rok formacji; po czuwaniu – spotkanie na grillu koło plebani;
    • w piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; zakończenie Roku Katechetycznego i Szkolnego w kościele; porządek Mszy:
      • 800 – Zespół Szkół im. KEN;
      • 900 – Gimnazjum;
      • 1000 – Szkoła Podstawowa;
      • 1100 – Przedszkola: Parafialne, Samorządowe, prywatne;
    • Spowiedź św. dla kończących rok szkolny – codziennie w ciągu tygodnia przed i w czasie Mszy św.; ze wzgl. na Uroczystość – w tym dniu nie obowiązuje post;
    • d) sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP;
  1. W niedzielę: Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła; porządek Mszy św. - niedzielny; składka w tym dniu przeznaczona na świętopietrze.
  2. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy czynnie włączyli się w przygotowanie Bożego Ciała: budującym ołtarze, niosącym baldachim, feretrony, sztandary i chorągwie, pocztom sztandarowym ze szkół i innych instytucji, sypiącym kwiaty, Służbie Liturgicznej Ołtarza, Strażakom, Chórowi, Orkiestrze, DSM, siostrom …- Bóg zapłać!
  3. Tradycyjna Pielgrzymka Nauczycieli na Jasną Górę 02.07.bm.; zapisy w zakrystii z wpłatą 50 zł.
  4. Zarząd Cechu Rzemiosła w Limanowej organizuje autokarową Pielgrzymkę na Jasną Górę; zapisy w biurze Cechu do 25.06.br.